Питання до іспитів і заліків

а б в г ґ д е є ж з и і ї й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш щ ю я

[3 Курс] Зразок екзаменаційного білета з курсу "Синтаксис синтаксеми, словосполучення і простого речення" - для студентів 3 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності "Українська мова і література" (ОР "Бакалавр")

PDF Питання до іспитів і заліків

[4 Курс] Зразок екзаменаційного білета з курсу "Синтаксис складного речення" - для студентів 4 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності "Українська мова і література" (ОР "Бакалавр")

PDF Питання до іспитів і заліків

[3 Курс] Критерії оцінювання навчальних досягнень філологів з навчальної дисципліни "Синтаксис (Синтаксема. Словосполучення. Просте двоскладне речення)" під час іспиту – для студентів спеціальності "Українська мова і література" (Філологія)

PDF Питання до іспитів і заліків

[4 Курс] Критерії оцінювання навчальних досягнень філологів з навчальної дисципліни "Синтаксис (Складне речення. Текст)" під час іспиту – для студентів спеціальності "Українська мова і література" (Філологія)

PDF Питання до іспитів і заліків

[3 курс] Перелік питань до іспиту з курсу "Синтаксис (Синтаксема. Словосполучення. Просте двоскладне речення)" – для студентів спеціальності "Українська мова і література" (Філологія)

PDF Питання до іспитів і заліків

[4 курс] Перелік питань до іспиту з курсу "Синтаксис (Складне речення. Текст)" – для студентів спеціальності "Українська мова і література" (Філологія)

PDF Питання до іспитів і заліків

[1–6 Курси] Дві оновлені шкали оцінювання знань й умінь студентів, які навчаються: а) на 1–2, 5–6 курсах; б) на 3–4 курсах денної та заочної форм.

PDF Питання до іспитів і заліків

ORCID: 0000-0002-1858-9269

ORCID (англ. Open Researcher and Contributor ID) — єдиний міжнародний реєстр учених для коректного цитування статей.

Перейти

Researcher ID: C-2286-2017

ResearcherID – ідентифікатор ученого (дослідника), що дає змогу формувати список власних публікацій.

Перейти

Google Scholar

Академія Google (англ. Google Scholar) - безкоштовна пошукова система за текстами наукових публікацій.

Перейти