5 березня відбулася підготовка учнів до фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади–2017 з української мови та літератури.

Тренуйся, знай і перемагай!

5 березня завершилася підготовка учнів до фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади–2017 з української мови та літератури.

Департамент освіти і науки Чернівецької державної обласної адміністрації, Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області організували тренувальні збори переможців на базі ЗОШ І–ІІІ ступенів № 4 Чернівецької міської ради.

Юні знавці української мови й літератури активно працювали впродовж тижня з науковцями Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (професорами Кульбабською О. В., Руснак Н. О. та доцентом Маркуляк Л. В.), викладачами й методистами Інституту післядипломної педагогічної освіти, вчителями Чернівецьких загальноосвітніх навчальних закладів. Олімпійську команду об’єднало щире бажання поглибити свої знання в царині філології та амбітні плани – здобути впевнену перемогу серед кращих учнів з усієї України.

Отож бажаємо майбутнім філологам командного духу, дружньої атмосфери, творчого натхнення, впевненості у своїх силах і – ПЕРЕМОГ!

Освіта – скарб; праця – ключ до нього (П. Буаст).

Авторизуйтесь на сайті щоб мати можливість залишити коментар

ORCID: 0000-0002-1858-9269

ORCID (англ. Open Researcher and Contributor ID) — єдиний міжнародний реєстр учених для коректного цитування статей.

Researcher ID: C-2286-2017

ResearcherID – ідентифікатор ученого (дослідника), що дає змогу формувати список власних публікацій.

Google Scholar

Академія Google (англ. Google Scholar) - безкоштовна пошукова система за текстами наукових публікацій.

Cподобалась сторінка?

Close

Ви можете поділитись нею з друзями у соціальних мережах або надіслати посилання на неї у месенджери...