Робочі програми

а б в г ґ д е є ж з и і ї й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш щ ю я

[3 Курс] Робоча програма з курсу "Синтаксис словосполучення та простого речення" - для студентів 3 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності "Середня освіта (українська мова і література)" (ОР "Бакалавр").

PDF Робочі програми

[3 Курс] Робоча програма з курсу "Синтаксис словосполучення та простого речення" - для студентів 3 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності "Філологія (українська мова і література)" (ОР "Бакалавр").

PDF Робочі програми

[4 Курс] Робоча програма з курсу "Синтаксис складного речення" - для студентів 4 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності "Середня освіта (українська мова і література)" (ОР "Бакалавр").

PDF Робочі програми

[4 Курс] Робоча програма з курсу "Синтаксис складного речення" - для студентів 4 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності "Філологія (українська мова і література)" (ОР "Бакалавр").

PDF Робочі програми

[5 Курс] Робоча програма з курсу "Методика викладання української мови у вищій школі" - для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності "Середня освіта (українська мова і література)" (ОР "Магістр").

PDF Робочі програми

[5 Курс] Робоча програма з курсу "Методика викладання української мови у вищій школі" - для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності "Філологія (українська мова і література)" (ОР "Магістр").

PDF Робочі програми

[5 Курс] — Робоча програма з навчальної дисципліни "Основи синтаксичної номінації" для студентів ОР "Магістр філології": мета й завдання курсу; перелік основних компетенцій; темарій лекцій і практичних занять; обсяг самостійної роботи й ІНДЗ; список рекомендованої літератури – основної та додаткової; критерії оцінювання досягнень студентів.

PDF Робочі програми, ІНДЗ

ORCID: 0000-0002-1858-9269

ORCID (англ. Open Researcher and Contributor ID) — єдиний міжнародний реєстр учених для коректного цитування статей.

Researcher ID: C-2286-2017

ResearcherID – ідентифікатор ученого (дослідника), що дає змогу формувати список власних публікацій.

Google Scholar

Академія Google (англ. Google Scholar) - безкоштовна пошукова система за текстами наукових публікацій.