Усеукраїнська презентація підручника з української мови для 7 класу НУШ

Сучасне навчальне видання покликане комплексно реалізовувати розвивальну домінанту освіту ХХІ ст., виховувати прагнення до самоосвіти, й саморозвитку, вчити критично мислити, використовувати отримані знання й уміння для творчого розв’язання проблем сьогодення, сприяти інтеграції отриманих знань (Петро Кононенко).

02.04.2024 1

Кожна людина – талановита, тільки той талант у кожного – неповторний. Пізнай його – відкриєш шлях не лише до істини, а й до щастя (Г. Сковорода).

Ця думка ніколи не втратить своєї актуальності для педагогів, оскільки зрозуміти кожного учня, помітити його обдарованість, розвивати творчість і креативність – не обов’язок, а поклик серця ВЧИТЕЛЯ, НАСТАВНИКА. Наша спільна мрія – зробити українську освіту школою пізнання себе і своїх шляхів до істинного щастя.

Допомогти вчителям-філологам через українське слово відкривати школярам Всесвіт має сучасний підручник, підготовку й видання якого заохочує Уряд України. Цьогоріч кожен, хто має відповідні знання та практичний досвід викладання української мови та літератури в закладах освіти, мав змогу долучитися до конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників (відповідно до наказу МОН України від 22.03.2024 № 381 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у 2024 році з окремих навчальних предметів (інтегрованих курсів) (7 та 11 класи)». По завершенню підготовчо-видавничого процесу Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» ініціювали Всеукраїнську онлайн-презентацію авторських концепцій навчальних видань, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти й педагогічних працівників у 2023–2024 роках (7 клас).

prezentatsii 05.04.2024 1

 Лист Державної наукової установи  «Інститут модернізації змісту освіти»
про онлайн-презентацію авторських концепцій підручників
для учнів 7 класу Нової української школи

ЗАВАНТАЖИТИ PDF

 Графік проведення
Всеукраїнської онлайн-презентації авторських концепцій підручників
для учнів 7 класу Нової української школи

ЗАВАНТАЖИТИ PDF 

Презентація концепції підручника «Українська мова» для 6 класу з навчанням румунською мовою закладів загальної середньої освіти (автори: Тетяна ФОНАРЮК, Олена КУЛЬБАБСЬКА, Анастасія КОСТІНА-КНІЖНИЦЬКА) та її втілення відомим львівським видавництвом «Світ» відбулася 12 лютого 2024 року о 14:00. Під час зустрічі всі зацікавлені могли залишити свої запитання/ побажання/ зауваження в чаті ютюбу, поставити запитання і подискутувати щодо ефективності тих чи тих вправ і завдань.

Наказ Міністерства освіти і науки України № 356 від 19 березня 2024 року 
«Про затвердження переліку підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти, що можуть видаватися за кошти державного бюджету»

ЗАВАНТАЖИТИ PDF

 

Станьмо і будемо щасливими! Повторімо щирою душею, услід за Іваном ФРАНКОМ:
«Вірю в силу Духа і в день воскресний твого відродження, Україно. Я люблю тебе, бо ти моя, І віддаю своє серце дітям, бо вони мої».

85536.png   Довідково: Українська мова : підруч. для 6 кл. з навч. румун. мовою закл. заг. серед. осв. (з аудіосупроводом) / Т. Фонарюк, О. Кульбабська, А. Костіна-Кніжницька. Львів : Світ, 2023. 264 с.


 Матеріал підготувала

Олена КУЛЬБАБСЬКА,
доктор філологічних наук, 
професор кафедри сучасної української мови
Чернівецького національного
університету імені Юрія Федьковича

Авторизуйтесь на сайті щоб мати можливість залишити коментар

ORCID: 0000-0002-1858-9269

ORCID (англ. Open Researcher and Contributor ID) — єдиний міжнародний реєстр учених для коректного цитування статей.

Researcher ID: C-2286-2017

ResearcherID – ідентифікатор ученого (дослідника), що дає змогу формувати список власних публікацій.

Google Scholar

Академія Google (англ. Google Scholar) - безкоштовна пошукова система за текстами наукових публікацій.